Wielkie emocje dla najlepszych liderów Power Team Hellenic Coca Cola!

2016 / 06 / 20

W ramach rywalizacji w Programie wsparcia sprzedaży Hellenic Coca-Cola, prowadzonego przez Indreams w czerwcu 2016 rozstrzygnęliśmy konkurs na wyjazd na Euro 2016.

Ponad 20-stu najlepszych przedstawicieli udało się do Francji aby kibicować polskim piłkarzom w meczu z Ukrainą w fazie grupowej rozgrywek Euro 2016.

Z pewnością silne wsparcie kibiców Power Team przełożyło się na zwycięstwo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sprzedaży!

USP Zdrowie – Power Team

2016 / 05 / 30

Zwycięzcy programu USP Zdrowie Power Team już w październiku wyjadą do USA.

Podczas konferencji sprzedażowej zorganizowanej w maju 2016 r., USP podsumowało wyniki Programu USP Zdrowie – Power Team realizowanego wspólnie z InDreams. W trakcie spotkania zostali uroczyście ogłoszeni zwycięzcy, którzy za osiągnięcie najlepszych wyników sprzedażowych i jakościowych otrzymali zaproszenie na wyjazd na konferencję do USA.

 

Celem wyjazdu, oprócz konferencji i zwiedzania, jest  także czerpanie inspiracji z amerykańskiego rynku farmaceutycznego. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na rezultaty wyjazdu! 

Danone aktywizuje sprzedaż z InDreams

2015 / 12 / 11

Do portfela Klientów w obszarze aktywizacji sprzedaży InDreams dołączył Danone. Program o nazwie Top Dan skierowany jest do Kluczowych Dystrybutorów. Jego głównym celem jest wsparcie realizacji celów biznesowych oraz wzmocnienie relacji partnerskich. Program umożliwia zarządzanie sprzedażą na określonych poziomach oraz bieżącą ocenę jego wyników. 
Dzięki innowacyjnej formule programu Uczestnicy mają szansę na wygranie wspaniałych nagród, które zostały tak dobrane aby efektywnie wzmacniały motywację. Partnerem programu jest marka BMW. Dzięki formule car-upgrade najlepsi z najlepszych będą mogli przeżyć wyjątkowe emocje za kierownicą samochodów klasy premium. 
Dodatkowym elementem w programie jest elektroniczna portmonetka, a każda sprzedaż produktu Danone pozwala na zbieranie środków, które można wymienić na ciekawe nagrody. 
Program został uruchomiony w Listopadzie br. 
To, obok Coca-Cola, Unilever, Kompania Piwowarska kolejny duży Klient z branży FMCG, który korzysta z systemu aktywizacji sprzedaży InDreams.

Jubileusz firmowy na Seszelach

2015 / 11 / 19

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wspólnie z naszymi partnerami Ministerstwem Turystyki Seszeli, liniami lotniczymi Emirates oraz hotelem Saint Anne Resort and Spa położonym na prywatnej wyspie Św. Anny przygotowaliśmy unikalną propozycję organizacji wyjazdu z okazji obchodów okrągłej rocznicy firmy. Tak niecodzienna okazja wymaga wyjątkowego miejsca, które podkreśli charakter uroczystości oraz da poczucie zaproszonym Gościom, Klientom czy Pracownikom, że czas jaki spędzili z firmą jest szczególny i niezapomniany. Niewiele jest takich miejsc na świecie, które dają takie możliwości organizacji wyjazdu rocznicowego jak Seszele. Piękna przyroda, wspaniała pogoda, niepowtarzalne plaże oraz najwyższy standard obsługi to tylko nieliczne z atrybutów jakich możemy spodziewać się odwiedzając ten uroczy kraj. Seszele dają poczucie prestiżu i z pewnością są idealnym miejscem na organizację unikalnego wyjazdu. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy program, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Gości. 

Innovative Europe po raz drugi z InDreams

2015 / 10 / 27

W październiku mieliśmy przyjemność organizować wraz z Koalicją na Rzecz Polskich Innowacji konferencję międzynarodową Innovative Europe-Fostering Innovation Ecosystem. 250 Gości z 27 krajów w Europejskim Centrum Solidarności dyskutowało przede wszystkim o megatrendach w świecie innowacji, ale także o przyszłości innowacyjnej polskiej gospodarki i warunkach jej rozwoju. Poruszono tematy związane z regulacjami prawnymi, ulgami podatkowymi czy systemem edukacji w obszarze innowacyjności. Cieszymy się, że InDreams bierze udział w wydarzeniach zmieniających nasz kraj.

 
 

InDreams w Szwecji z prezentacją programu wsparcia sprzedaży swojego Klienta!

2015 / 09 / 27

InDreams w Szwecji z prezentacją programu wsparcia sprzedaży swojego Klienta!

Podczas corocznego spotkania dystrybutorów szwedzkiego producenta zabawek, firmy Viking, InDreams zaprezentowała 19 września w Karlskrona swoje doświadczenia we wdrażaniu programu wsparcia sprzedaży dla firmy Dante, wiodącego dystrybutora na rynku zabawek edukacyjnych w Polsce.

Firma Dante wspólnie z InDreams realizuje od marca 2015 roku ogólnopolski Program Wsparcia Sprzedaży „Dante - Najlepsi z Najlepszych!”. Program Dante to jedyny, wdrażany na taką skalę, program aktywizacji sprzedaży w branży zabawek, skupiający uwagę także zagranicznych kontrahentów Dante. Na zaproszenie jednego z nich, producenta firmy Viking, InDreams przedstawiła założenia i pierwsze wyniki Programu, dzieląc się doświadczeniami i najlepszymi praktykami także z innych programów aktywizacji sprzedaży realizowanymi przez agencję.

- Program Wsparcia Sprzedaży „Dante – Najlepsi z Najlepszych!” jest przełomowy w rozwoju naszej firmy, jak i na samym rynku zabawek w Polsce – mówi Marcin Maciejewski, prezes zarządu Dante. Zależało nam na zaprezentowaniu jego pierwszych efektów także naszym zagranicznym partnerom, aby pokazać potencjał rynku zabawek w Polsce i rozważyć pogłębienie działań aktywizacyjnych sprzedaż w 2016 roku

Program Dante jest zbudowany w oparciu o szeroką paletę motywatorów, w tym atrakcyjne nagrody wyjazdowe i upgrade samochodów służbowych. Obecnie realizowane są dodatkowe działania wspierające sprzedaż produktów z oferty głównych dostawców Dante – Lisciani, Panini i Quercetti.

- Programy aktywizacji sprzedaży bazują zarówno na twardych elementach, jak przykładowo raporty sprzedażowe, jak i emocjach w dążeniu do bycia najlepszym. W naszych programach staramy łączyć analizy sprzedaży z aktywnościami miękkimi, obejmującymi również edukację produktową – podkreśla Paweł Kornosz, członek zarządu InDreams. – Program tego typu dla branży zabawek stanowi szczególne wyzwanie ze względu na uwarunkowania rynku. W tym kontekście Dante jest pionierem w zakresie profesjonalnej aktywizacji sprzedaży w swoim biznesie.

 

LUBIMY TO. ZAPRASZAMY DO NOWEGO BIURA.

2015 / 06 / 11

22 CZERWCA BR. INDREAMS ZMIENIA SIEDZIBĘ. ZAPRASZAMY NA UL. BIEDRONKI 66A W WARSZAWIE. POWITAMY PAŃSTWA W ZUPEŁNIE NOWEJ PRZESTRZENI, GDZIE DALEJ CHCEMY SIĘ ROZWIJAĆ I REALIZOWAĆ KOLEJNE WYJĄTKOWE PROJEKTY. DO ZOBACZENIA. 

 Zobacz dlaczego to lubimy. Obejrzyj film.

 

 

 

 

25 lat Inter Cars

2015 / 05 / 30

Z okazji obchodów rocznicy 25-lecia Inter Cars, agencja InDreams zorganizowała wyjazd dla największych klientów firmy oraz jej filiantów. Jako cel jubileuszowej podróży wybrane zostały Seszele.

Specjalnie na tą okazję firma Inter Cars z udziałem InDreams wynajęła na wyłączność jedną z seszelskich wysp – Saint Anne, wraz z mieszczącym się tam luksusowym hotelem. Ze względu na dużą liczbę zaproszonych gości (ponad 150 osób), oraz charakterystykę Seszeli wszyscy zostali podzieleni na mniejsze grupy, które miały za zadanie przede wszystkim dobrze się bawić, ale również jak najlepiej poznać region wewnętrznych wysp archipelagu Seszeli. W programie znalazła się m.in. kolacja piracka, wycieczki na wyspy Moyenne, Praslin oraz La Digue, a także różne zawody sportowe. Urodzinowy wieczór przygotowany został w konwencji „White Party”, a jego zakończenie uświetnił specjalnie przygotowany na tę okazję olbrzymi tort. Podczas wyjazdu nie zabrakło również konferencji, na której przedstawiciele Inter Cars zaprezentowali swoim klientom, dedykowany dla nich projekt internetowy o nazwie Motointegrator, który firma dynamicznie rozwija. Wyjazd na Seszele oficjalnie rozpoczął obchody 25-lecia Inter Cars, które swój finał będą miały w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. 
– Niezwykle cieszy nas fakt, że wszyscy nasi Goście tak doskonale przyjęli przygotowany program i podziały na grupy oraz zespołową rywalizację. Obawialiśmy się, że zaangażowanie 150 osób będzie trudne ale wszyscy od pierwszych chwil podchwycili naszą koncepcję i bardzo chętnie brali udział we wszystkich zaplanowanych aktywnościach” – mówi Michał Czerwiński, członek zarządu InDreams.  
– Warto również nadmienić, że firma Inter Cars – największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo Wschodniej, od lat realizuje swoje najważniejsze projekty wyjazdowe dedykowane dla klientów i sił sprzedażowych z firmą InDreams – dodaje.

InDreams partnerem konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2014.

2015 / 04 / 02

InDreams zostało partnerem V Edycji Konkursu Dyrektor Marketingu Roku, który organizowany jest przez Media Run. Konkurs wyróżnia wybitne postaci w polskim marketingu, które swoją działalnością szczególnie wpływają na rozwój branży marketingowej oraz wyróżniają się szczególną efektywnością działań, która przekłada się na cele realizowane przez daną firmę. Nagrody w konkursie zostaną wręczone na uroczystej Gali, która odbędzie się 10 czerwca w Warszawie. Obok InDreams partnerami konkursu są min.: Think Tank, Gray Polska, KPMG oraz Orlen. Jednocześnie Michał Czerwiński, Członek Zarządu InDreams wszedł w skład kapituły jury konkursu. Więcej na http://mediarun.com/awards/2014/

 

InDreams wygrywa przetarg BTL Kompanii Piwowarskiej i zdobywa kolejna nagrodę MP Power Award.

2015 / 03 / 21

W marcu został rozstrzygnięty przetarg na działania BTL prowadzonych przez Kompanię Piwowarską. InDreams znalazło się w gronie trzech agencji, które wyłącznie będą miały prawo przygotowywać strategię oraz prowadzić działania aktywizujące sprzedaż dla wszystkich brandów Kompanii Piwowarskiej. Obecnie w wyniku przetargu InDreams przygotowuje programy dla marek Grolsch oraz Pilsner Urquell.

W marcu InDreams otrzymało również nagrodę w konkursie MP Power Award w kategorii najlepszy program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel. Jury doceniło projekt Kompania Złotych, który InDreams realizuje dla Kompanii Piwowarskiej. Edycja 2015 była trzecią edycją konkursu, a InDreams po raz trzeci staje na najwyższym podium.  

Unilever realizuje cele sprzedażowe wspólnie z InDreams.

2015 / 02 / 14

W Lutym ruszył program aktywizacji wewnętrznych sił sprzedaży Unilever we wszystkich segmentach produktowych z oferty Klienta. Wprowadzony program całkowicie zastąpił wszelkie dotychczasowe działania realizowane przez Unilever dla swoich pracowników. Głównymi celami programu Top Lever jest realizacja celów sprzedażowych oraz aktywizacja sklepów w zakresie realizacji projektu „Perfect Store”. Osiągnięcie celów wspierane jest wirtualną portmonetką, upgradem samochodu służbowego oraz wyjazdem incentive. Partnerem w projekcie Top Lever jest marka Toyota.  

Coca-Cola HBC Polska dołączyła do grona Klientów InDreams.

2015 / 01 / 14

Od lutego 2015 roku rusza największy program aktywizacji wewnętrznych sił sprzedaży Coca-Cola HBC Polska. Działaniami objętych zostało ok. 1 tys. pracowników firmy, a projekt jest jednym z najbardziej rozbudowanych w historii firmy Coca-Cola. Głównymi celami programu jest osiągnięcie wyników sprzedażowych oraz jakościowych. Wszystkie dotychczasowe działania motywacyjne prowadzone zarówno przez Coca-Cola HBC Polska jak i dostawców zostały w całości przeniesione i są realizowane w obrębie projektu Power Team, który realizowany jest przez InDreams. Głównymi motywatorami w programie są tzw. Power Centy, które można zamienić na nagrody rzeczowe oraz upgrade samochodu służbowego. Partnerem w programie są marki Toyota oraz Lexus. Dodatkowym motywatorem będzie, również Incentive Travel.  

Mikołaj Jeżak, partner zarządzający, członek zarządu, InDreams podsumował rok 2014 w którym postawiliśmy na innowacje, a rok kończymy z ponad 25 mln złotych obrotu 

2014 / 12 / 02

Rok 2014 był kolejnym ważnym rokiem w rozwoju firmy. Udowodniliśmy, że nieprzypadkowo InDreams od kilku lat jest jednym z liderów branży motywacyjnej po raz kolejny przekraczając obrót 25 mln zł. Mamy za sobą kilkadziesiąt dużych projektów aktywizacji sprzedaży. Byliśmy z naszymi gośćmi w 31 krajach, poznaliśmy osiem nowych kierunków, a portfolio klientów powiększyło się o kolejne osiem nowych firm. Konsekwentnie od kilku lat prowadzona strategia rozwoju działu programów wsparcia sprzedaży zaowocowała podpisaniem kilku znaczących kontraktów. Obecnie nasze programy kierowane są do prawie 300 tysięcy ludzi w Polsce. Aby móc zapewnić realizację nowych projektów, poprawić jakość oferowanych przez nas usług, zwiększyliśmy nasz zespól, zarówno ten pracujący w naszym biurze w Warszawie oraz w biurze programistycznym w Rzeszowie. Utworzyliśmy również dział badań i rozwoju.
Ciągły rozwój firmy spowodował zmiany w strukturze właścicieli – wiosną dołączył do nas Piotr Maciejewski, który objął stanowisko członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego. 
W kwietniu 2014 odebraliśmy dwie główne nagrody (za najlepszy incentive travel i najlepszy program wsparcia sprzedaży) na MP Power Awards.
W czerwcu otrzymaliśmy dotacje unijną na projekt Wally Trolley, a Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oceniło nasz pomysł jako jeden z pięciu najbardziej innowacyjnych projektów branży IT w Polsce w 2014 r. W listopadzie zostaliśmy zaproszeni przez polski MSZ na Polish American Innovation Week do Kalifornii, gdzie prezentowaliśmy nasz produkt amerykańskim inwestorom. 

Dzięki przyjętej strategii rozwoju firmy już teraz wiemy, że 2015 zapowiada się bardzo pracowicie oraz ciekawie.

Zespoł InDreams pobiegł w Warszawa Business Run

2014 / 10 / 01

Agencja InDreams powołała zespół InDreams Running Team, który reprezentował firmę podczas Warszawa Business Run.
 

Uczestniczące w charytatywnym biegu sztafety firmowe dokładają cegiełkę do zbiórki środków na protezę nogi dla Łukasza Trendela, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
W zespole InDreams pobiegli: Marysia Mrowińska, Magda Leszczyńska, Rafał Goń, Piotr Maciejewski, Michał Czerwiński i jako rezerwowy Paweł Kornosz. Raz w tygodniu zespół spotykał się aby wspólnie trenować pod okiem profesjonalnego trenera personalnego Mateusza Chodkowskiego.
– InDreams często spełnia marzenia uczestników wyjazdów, zwycięzców programów aktywizujących sprzedaż. Dzisiaj dołożyliśmy swój niewielki wkład w spełnienie marzenia Łukasza Trendela. Bieganie zawsze było moja pasją, a teraz chciałbym tą pasją zarazić nasz zespół. Doskonałą do tego okazją jest szczytny cel, jakim jest bieg charytatywny Warszawa Business Run – powiedział na mecie nowy dyrektor zarządzający InDreams, Piotr Maciejewski. 
Warszawa Business Run odbył się 14 września.

InDreams na konferencji o innowacjach

2014 / 09 / 01

InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”.
 
Agencja InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”., a jej inicjatorami firmy Intel oraz PwC we współpracy z polskimi firmami biznesu i nauki. Konferencja jest oficjalnym wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Forum Nowych Idei odbywającemu się co roku w Sopocie. 
Głównym celem konferencji było wsparcie i rozwój współpracy między przedsiębiorcami, a środowiskiem naukowym. Zarówno zagraniczne koncerny, jak i polskie firmy są coraz bardziej aktywne w obszarze badań i rozwoju w naszym kraju. Do Gdańska zostało zaproszonych wielu renomowanych prelegentów z USA, Singapuru, Izraela i Europy Zachodniej, którzy podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 
Swój wykład poprowadził również dyrektor badań i rozwoju InDreams Tomasz Kłaczkow, który opowiedział o innowacyjnym projekcie „Optymalizator Ścieżki Zakupowej”. Projekt rozwijany jest przez InDreams, dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach projektu 1.4 Badania i Rozwój. 
konferencja odbyła się w dniach 30 września – 1 października.

InDreams Power jest w Nas – wyjazd firmowy do Sopotu.

2014 / 05 / 25

W dniach 22-24 Maja agencja InDreams zaprosiła swoich pracowników na wyjazd firmowy do Sopotu. W wyjeździe wzięli udział wszyscy pracownicy firmy z biura w Rzeszowie, gdzie InDreams otworzyło swój odział zatrudniający głównie programistów oraz większość osób z głównego biura w Warszawie. Wyjazd miał na celu przede wszystkim wzmocnienie relacji w zespole oraz zaprezentowanie nowej struktury firmy. Pierwszy dzień wyjazdu poświęcony była na sesje szkoleniowe, prezentacje oraz warsztaty. Kolejny dzień również nawiązywał do wzmocnienia relacji, tym razem jednak podczas gry miejskiej zorganizowanej w Gdańsku po której nastąpił rejs szybkimi łodziami na sopockie molo. W piątkowy wieczór na zaproszenie firmy Rejs Club wszyscy zostali zaproszeni na kolację, którą zorganizowano na luksusowym statku Silver Whisper. Głównym motywem przewodnim wyjazdu było hasło Power jest w Nas, które nawiązuje do silnego zespołu oraz dwóch nagród, które agencja InDreams otrzymała w tegorocznym konkursie MP Power Award.

Kolejne ważne wydarzenia dzieją się w lutym w InDreams.

2014 / 02 / 01

Michał Czerwiński, Członek Zarządu InDreams po raz kolejny został wykładowcą Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim i poprowadził wykłady na temat tworzenia i realizacji skutecznych Programów Wsparcia Sprzedaży. W tym miesiącu uruchomiliśmy dwie kolejne platformy wsparcia sprzedaży i zrealizowaliśmy cztery wyjazdy incentive travel. 120 liderów sprzedaży części zamiennych zakończyło sukcesem program aktywizujący sprzedaż La Magia De Cuba i wybrało się z nami na tę gorącą, karaibską wyspę. Odwiedziliśmy również Izrael, Indie oraz włoskie Dolomity. W Warszawie zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję dla liderów branży IT. W lutym podpisaliśmy trzyletnią umowę z liderem branży olejowej w zakresie wsparcia sprzedaży, która jest kontynuacją działań prowadzonych w zeszłym roku oraz potwierdzeniem efektywności dostarczanych przez nas narzędzi.

Rok 2013

2013 / 12 / 01

Rok 2013 agencja InDreams kończy realizacją 57 projektów incentive. Prowadziliśmy 18 platform wsparcia sprzedaży Dream SalesTM. Dużym sukcesem jest fakt, iż wszyscy Klienci współpracujący z nami w obszarze wsparcia sprzedaży przedłużyli umowy na nadchodzący rok. Podpisalismy, również kolejną trzy letnią umowę na działania aktywizujące sprzedaż z wiodącym producentem olejów.  W listopadzie otrzymaliśmy nagrodę Złotego Orła Polskiej Przedsiębiorczości. To był kolejny udany rok dla InDreams. Chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom oraz Klientom, którzy stale obdarzają nas swoim zaufaniem.

2013 / 11 / 01

Jest nam miło poinformować, że w sobotę 23 listopada agencja InDreams otrzymała najważniejszą nagrodę - Złotego Orła - w konkursie 'Mazowiecka Firma Roku' w kategorii Usługi dla Firm. Konkurs ten jest organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji 'Polska Przedsiębiorczość 2020'.

2013 / 09 / 01

Zrealizowaliśmy osiem wyjazdów. Byliśmy z naszymi Gośćmi w Portugalii, w Pradze, na Rodos oraz w Barcelonie. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z naszym Partnerem, Polską Radą Biznesu. W kraju, na Zamku Królewskim zorganizowaliśmy przyjęcie dla 300 osób. INDREAMS Sp. z o. o. otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka na realizację projektu w ramach Działania 8.2 Tytuł realizowanego projektu: „Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy wsparcia sprzedaży i programów lojalnościowych przez InDreams i partnerów biznesowych”

2013 / 08 / 01

Dla jednego z naszych Partnerów – firmy Lexus przygotowaliśmy wyjazd do Nowego Jorku na US Open. Z bliska kibicowaliśmy najlepszym naszym tenisistom, podczas uroczystego koktajlu wrażeniami z turnieju dzieliła się z naszymi Gośćmi Agnieszka i Ula Radwańskie.

2013 / 07 / 01

Pracujemy nad jesiennymi projektami. Przed nami 30 potwierdzonych realizacji. Zakończyliśmy dla jednego z naszych Partnerów projekt w Szwecji. Nasi Goście między innymi łowili dorsze oraz wzięli udział w regatach.

2013 / 06 / 01

Wśród 7 zrealizowanych projektów na 20-lecie jednego z naszych Partnerów przygotowaliśmy ciekawy projekt na Malcie. Jeździliśmy podczas całego wyjazdu sześcioma środkami transportu, między innymi skorzystaliśmy z historycznej floty zabytkowych wozów królowej Elżbiety II. Odpowiedzialni byliśmy również za przygotowanie międzynarodowego wydarzenia Intel Bussines Challenge w Dublinie dla firmy Intel.

2013 / 05 / 01

Kolejny bardzo intensywny miesiąc dla Zespołu InDreams. 8 realizacji na 3 kontynentach. Byliśmy w Gruzji, w USA, w Wietnamie, w Maroku, w Barcelonie oraz na kończącym ligowe rozgrywki meczu Borussii Dortmund.

2013 / 04 / 01

Byliśmy z naszymi Gośćmi w Czarnogórze, Dubaju, Genewie, Maroku, USA oraz w Barcelonie. W sumie w wyjazdach udział wzięło 440 osób. W Czarnogórze nasi Goście w przeciągu dwóch dni wzięli udział w regatach, w raftingu, pływali wzdłuż wybrzeża na skuterach wodnych, jeździli jeepami oraz ….skuterami śnieżnymi. To był wspaniały wyjazd!

2013 / 03 / 01

Zrealizowaliśmy siedem projektów. Właśnie zakończyła się wyprawa prowadzona przez Marcina Kydryńskiego. Przez blisko 2 tygodnie nasi Goście poznawali największe atrakcje Rwandy, Ugandy oraz Tanzanii. Hitem wyjazdu okazał się trekking do górskich goryli w parku narodowym Volcanos. Indreams również przygotował dla TVN wyjazd na finałową edycję Top Model do Indii.

2013 / 02 / 01

Dla 120 osobowej grupy naszych Gości w ramach prowadzonego programu wsparcia sprzedaży przygotowaliśmy wyjątkowy projekt w Tajlandii. Uczestnicy wyprawy pływając katamaranem po wyspach zatoki Pha Nga zwiedzili między innymi Koh Yao Noi, poznali uroki wyspy Koh Racha oraz bawili się w najlepszym klubie na Pukhet. Ponadto przygotowaliśmy wyjazdy do Nicei i Portugalii. Odebraliśmy nagrodę za najlepszy incentive w 2012 roku podczas gali MICE Poland. Piękne wyróżnienie. Dziękujemy!

2013 / 01 / 01

Rozpoczęliśmy rok we włoskich Dolomitach. Dla 50 cio osobowej grupy przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Profesjonalny kurs narciarstwa zakończony został zawodami slalomu giganta.