Rok 2013

2013 / 12 / 01

Rok 2013 agencja InDreams kończy realizacją 57 projektów incentive. Prowadziliśmy 18 platform wsparcia sprzedaży Dream SalesTM. Dużym sukcesem jest fakt, iż wszyscy Klienci współpracujący z nami w obszarze wsparcia sprzedaży przedłużyli umowy na nadchodzący rok. Podpisalismy, również kolejną trzy letnią umowę na działania aktywizujące sprzedaż z wiodącym producentem olejów.  W listopadzie otrzymaliśmy nagrodę Złotego Orła Polskiej Przedsiębiorczości. To był kolejny udany rok dla InDreams. Chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom oraz Klientom, którzy stale obdarzają nas swoim zaufaniem.

2013 / 11 / 01

Jest nam miło poinformować, że w sobotę 23 listopada agencja InDreams otrzymała najważniejszą nagrodę - Złotego Orła - w konkursie 'Mazowiecka Firma Roku' w kategorii Usługi dla Firm. Konkurs ten jest organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji 'Polska Przedsiębiorczość 2020'.

2013 / 09 / 01

Zrealizowaliśmy osiem wyjazdów. Byliśmy z naszymi Gośćmi w Portugalii, w Pradze, na Rodos oraz w Barcelonie. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z naszym Partnerem, Polską Radą Biznesu. W kraju, na Zamku Królewskim zorganizowaliśmy przyjęcie dla 300 osób. INDREAMS Sp. z o. o. otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka na realizację projektu w ramach Działania 8.2 Tytuł realizowanego projektu: „Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy wsparcia sprzedaży i programów lojalnościowych przez InDreams i partnerów biznesowych”

2013 / 08 / 01

Dla jednego z naszych Partnerów – firmy Lexus przygotowaliśmy wyjazd do Nowego Jorku na US Open. Z bliska kibicowaliśmy najlepszym naszym tenisistom, podczas uroczystego koktajlu wrażeniami z turnieju dzieliła się z naszymi Gośćmi Agnieszka i Ula Radwańskie.

2013 / 07 / 01

Pracujemy nad jesiennymi projektami. Przed nami 30 potwierdzonych realizacji. Zakończyliśmy dla jednego z naszych Partnerów projekt w Szwecji. Nasi Goście między innymi łowili dorsze oraz wzięli udział w regatach.

2013 / 06 / 01

Wśród 7 zrealizowanych projektów na 20-lecie jednego z naszych Partnerów przygotowaliśmy ciekawy projekt na Malcie. Jeździliśmy podczas całego wyjazdu sześcioma środkami transportu, między innymi skorzystaliśmy z historycznej floty zabytkowych wozów królowej Elżbiety II. Odpowiedzialni byliśmy również za przygotowanie międzynarodowego wydarzenia Intel Bussines Challenge w Dublinie dla firmy Intel.

2013 / 05 / 01

Kolejny bardzo intensywny miesiąc dla Zespołu InDreams. 8 realizacji na 3 kontynentach. Byliśmy w Gruzji, w USA, w Wietnamie, w Maroku, w Barcelonie oraz na kończącym ligowe rozgrywki meczu Borussii Dortmund.

2013 / 04 / 01

Byliśmy z naszymi Gośćmi w Czarnogórze, Dubaju, Genewie, Maroku, USA oraz w Barcelonie. W sumie w wyjazdach udział wzięło 440 osób. W Czarnogórze nasi Goście w przeciągu dwóch dni wzięli udział w regatach, w raftingu, pływali wzdłuż wybrzeża na skuterach wodnych, jeździli jeepami oraz ….skuterami śnieżnymi. To był wspaniały wyjazd!

2013 / 03 / 01

Zrealizowaliśmy siedem projektów. Właśnie zakończyła się wyprawa prowadzona przez Marcina Kydryńskiego. Przez blisko 2 tygodnie nasi Goście poznawali największe atrakcje Rwandy, Ugandy oraz Tanzanii. Hitem wyjazdu okazał się trekking do górskich goryli w parku narodowym Volcanos. Indreams również przygotował dla TVN wyjazd na finałową edycję Top Model do Indii.

2013 / 02 / 01

Dla 120 osobowej grupy naszych Gości w ramach prowadzonego programu wsparcia sprzedaży przygotowaliśmy wyjątkowy projekt w Tajlandii. Uczestnicy wyprawy pływając katamaranem po wyspach zatoki Pha Nga zwiedzili między innymi Koh Yao Noi, poznali uroki wyspy Koh Racha oraz bawili się w najlepszym klubie na Pukhet. Ponadto przygotowaliśmy wyjazdy do Nicei i Portugalii. Odebraliśmy nagrodę za najlepszy incentive w 2012 roku podczas gali MICE Poland. Piękne wyróżnienie. Dziękujemy!

2013 / 01 / 01

Rozpoczęliśmy rok we włoskich Dolomitach. Dla 50 cio osobowej grupy przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Profesjonalny kurs narciarstwa zakończony został zawodami slalomu giganta.