Mikołaj Jeżak, partner zarządzający, członek zarządu, InDreams podsumował rok 2014 w którym postawiliśmy na innowacje, a rok kończymy z ponad 25 mln złotych obrotu 

2014 / 12 / 02

Rok 2014 był kolejnym ważnym rokiem w rozwoju firmy. Udowodniliśmy, że nieprzypadkowo InDreams od kilku lat jest jednym z liderów branży motywacyjnej po raz kolejny przekraczając obrót 25 mln zł. Mamy za sobą kilkadziesiąt dużych projektów aktywizacji sprzedaży. Byliśmy z naszymi gośćmi w 31 krajach, poznaliśmy osiem nowych kierunków, a portfolio klientów powiększyło się o kolejne osiem nowych firm. Konsekwentnie od kilku lat prowadzona strategia rozwoju działu programów wsparcia sprzedaży zaowocowała podpisaniem kilku znaczących kontraktów. Obecnie nasze programy kierowane są do prawie 300 tysięcy ludzi w Polsce. Aby móc zapewnić realizację nowych projektów, poprawić jakość oferowanych przez nas usług, zwiększyliśmy nasz zespól, zarówno ten pracujący w naszym biurze w Warszawie oraz w biurze programistycznym w Rzeszowie. Utworzyliśmy również dział badań i rozwoju.
Ciągły rozwój firmy spowodował zmiany w strukturze właścicieli – wiosną dołączył do nas Piotr Maciejewski, który objął stanowisko członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego. 
W kwietniu 2014 odebraliśmy dwie główne nagrody (za najlepszy incentive travel i najlepszy program wsparcia sprzedaży) na MP Power Awards.
W czerwcu otrzymaliśmy dotacje unijną na projekt Wally Trolley, a Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oceniło nasz pomysł jako jeden z pięciu najbardziej innowacyjnych projektów branży IT w Polsce w 2014 r. W listopadzie zostaliśmy zaproszeni przez polski MSZ na Polish American Innovation Week do Kalifornii, gdzie prezentowaliśmy nasz produkt amerykańskim inwestorom. 

Dzięki przyjętej strategii rozwoju firmy już teraz wiemy, że 2015 zapowiada się bardzo pracowicie oraz ciekawie.

Zespoł InDreams pobiegł w Warszawa Business Run

2014 / 10 / 01

Agencja InDreams powołała zespół InDreams Running Team, który reprezentował firmę podczas Warszawa Business Run.
 

Uczestniczące w charytatywnym biegu sztafety firmowe dokładają cegiełkę do zbiórki środków na protezę nogi dla Łukasza Trendela, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
W zespole InDreams pobiegli: Marysia Mrowińska, Magda Leszczyńska, Rafał Goń, Piotr Maciejewski, Michał Czerwiński i jako rezerwowy Paweł Kornosz. Raz w tygodniu zespół spotykał się aby wspólnie trenować pod okiem profesjonalnego trenera personalnego Mateusza Chodkowskiego.
– InDreams często spełnia marzenia uczestników wyjazdów, zwycięzców programów aktywizujących sprzedaż. Dzisiaj dołożyliśmy swój niewielki wkład w spełnienie marzenia Łukasza Trendela. Bieganie zawsze było moja pasją, a teraz chciałbym tą pasją zarazić nasz zespół. Doskonałą do tego okazją jest szczytny cel, jakim jest bieg charytatywny Warszawa Business Run – powiedział na mecie nowy dyrektor zarządzający InDreams, Piotr Maciejewski. 
Warszawa Business Run odbył się 14 września.

InDreams na konferencji o innowacjach

2014 / 09 / 01

InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”.
 
Agencja InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”., a jej inicjatorami firmy Intel oraz PwC we współpracy z polskimi firmami biznesu i nauki. Konferencja jest oficjalnym wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Forum Nowych Idei odbywającemu się co roku w Sopocie. 
Głównym celem konferencji było wsparcie i rozwój współpracy między przedsiębiorcami, a środowiskiem naukowym. Zarówno zagraniczne koncerny, jak i polskie firmy są coraz bardziej aktywne w obszarze badań i rozwoju w naszym kraju. Do Gdańska zostało zaproszonych wielu renomowanych prelegentów z USA, Singapuru, Izraela i Europy Zachodniej, którzy podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 
Swój wykład poprowadził również dyrektor badań i rozwoju InDreams Tomasz Kłaczkow, który opowiedział o innowacyjnym projekcie „Optymalizator Ścieżki Zakupowej”. Projekt rozwijany jest przez InDreams, dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach projektu 1.4 Badania i Rozwój. 
konferencja odbyła się w dniach 30 września – 1 października.

InDreams Power jest w Nas – wyjazd firmowy do Sopotu.

2014 / 05 / 25

W dniach 22-24 Maja agencja InDreams zaprosiła swoich pracowników na wyjazd firmowy do Sopotu. W wyjeździe wzięli udział wszyscy pracownicy firmy z biura w Rzeszowie, gdzie InDreams otworzyło swój odział zatrudniający głównie programistów oraz większość osób z głównego biura w Warszawie. Wyjazd miał na celu przede wszystkim wzmocnienie relacji w zespole oraz zaprezentowanie nowej struktury firmy. Pierwszy dzień wyjazdu poświęcony była na sesje szkoleniowe, prezentacje oraz warsztaty. Kolejny dzień również nawiązywał do wzmocnienia relacji, tym razem jednak podczas gry miejskiej zorganizowanej w Gdańsku po której nastąpił rejs szybkimi łodziami na sopockie molo. W piątkowy wieczór na zaproszenie firmy Rejs Club wszyscy zostali zaproszeni na kolację, którą zorganizowano na luksusowym statku Silver Whisper. Głównym motywem przewodnim wyjazdu było hasło Power jest w Nas, które nawiązuje do silnego zespołu oraz dwóch nagród, które agencja InDreams otrzymała w tegorocznym konkursie MP Power Award.

Kolejne ważne wydarzenia dzieją się w lutym w InDreams.

2014 / 02 / 01

Michał Czerwiński, Członek Zarządu InDreams po raz kolejny został wykładowcą Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim i poprowadził wykłady na temat tworzenia i realizacji skutecznych Programów Wsparcia Sprzedaży. W tym miesiącu uruchomiliśmy dwie kolejne platformy wsparcia sprzedaży i zrealizowaliśmy cztery wyjazdy incentive travel. 120 liderów sprzedaży części zamiennych zakończyło sukcesem program aktywizujący sprzedaż La Magia De Cuba i wybrało się z nami na tę gorącą, karaibską wyspę. Odwiedziliśmy również Izrael, Indie oraz włoskie Dolomity. W Warszawie zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję dla liderów branży IT. W lutym podpisaliśmy trzyletnią umowę z liderem branży olejowej w zakresie wsparcia sprzedaży, która jest kontynuacją działań prowadzonych w zeszłym roku oraz potwierdzeniem efektywności dostarczanych przez nas narzędzi.