Mikołaj Jeżak, partner zarządzający, członek zarządu, InDreams podsumował rok 2014 w którym postawiliśmy na innowacje, a rok kończymy z ponad 25 mln złotych obrotu 

2014 / 12 / 02

Rok 2014 był kolejnym ważnym rokiem w rozwoju firmy. Udowodniliśmy, że nieprzypadkowo InDreams od kilku lat jest jednym z liderów branży motywacyjnej po raz kolejny przekraczając obrót 25 mln zł. Mamy za sobą kilkadziesiąt dużych projektów aktywizacji sprzedaży. Byliśmy z naszymi gośćmi w 31 krajach, poznaliśmy osiem nowych kierunków, a portfolio klientów powiększyło się o kolejne osiem nowych firm. Konsekwentnie od kilku lat prowadzona strategia rozwoju działu programów wsparcia sprzedaży zaowocowała podpisaniem kilku znaczących kontraktów. Obecnie nasze programy kierowane są do prawie 300 tysięcy ludzi w Polsce. Aby móc zapewnić realizację nowych projektów, poprawić jakość oferowanych przez nas usług, zwiększyliśmy nasz zespól, zarówno ten pracujący w naszym biurze w Warszawie oraz w biurze programistycznym w Rzeszowie. Utworzyliśmy również dział badań i rozwoju.
Ciągły rozwój firmy spowodował zmiany w strukturze właścicieli – wiosną dołączył do nas Piotr Maciejewski, który objął stanowisko członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego. 
W kwietniu 2014 odebraliśmy dwie główne nagrody (za najlepszy incentive travel i najlepszy program wsparcia sprzedaży) na MP Power Awards.
W czerwcu otrzymaliśmy dotacje unijną na projekt Wally Trolley, a Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oceniło nasz pomysł jako jeden z pięciu najbardziej innowacyjnych projektów branży IT w Polsce w 2014 r. W listopadzie zostaliśmy zaproszeni przez polski MSZ na Polish American Innovation Week do Kalifornii, gdzie prezentowaliśmy nasz produkt amerykańskim inwestorom. 

Dzięki przyjętej strategii rozwoju firmy już teraz wiemy, że 2015 zapowiada się bardzo pracowicie oraz ciekawie.