InDreams na konferencji o innowacjach

2014 / 09 / 01

InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”.
 
Agencja InDreams była partnerem organizacyjnym konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu”., a jej inicjatorami firmy Intel oraz PwC we współpracy z polskimi firmami biznesu i nauki. Konferencja jest oficjalnym wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Forum Nowych Idei odbywającemu się co roku w Sopocie. 
Głównym celem konferencji było wsparcie i rozwój współpracy między przedsiębiorcami, a środowiskiem naukowym. Zarówno zagraniczne koncerny, jak i polskie firmy są coraz bardziej aktywne w obszarze badań i rozwoju w naszym kraju. Do Gdańska zostało zaproszonych wielu renomowanych prelegentów z USA, Singapuru, Izraela i Europy Zachodniej, którzy podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 
Swój wykład poprowadził również dyrektor badań i rozwoju InDreams Tomasz Kłaczkow, który opowiedział o innowacyjnym projekcie „Optymalizator Ścieżki Zakupowej”. Projekt rozwijany jest przez InDreams, dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach projektu 1.4 Badania i Rozwój. 
konferencja odbyła się w dniach 30 września – 1 października.