25 lat Inter Cars

2015 / 05 / 30

Z okazji obchodów rocznicy 25-lecia Inter Cars, agencja InDreams zorganizowała wyjazd dla największych klientów firmy oraz jej filiantów. Jako cel jubileuszowej podróży wybrane zostały Seszele.

Specjalnie na tą okazję firma Inter Cars z udziałem InDreams wynajęła na wyłączność jedną z seszelskich wysp – Saint Anne, wraz z mieszczącym się tam luksusowym hotelem. Ze względu na dużą liczbę zaproszonych gości (ponad 150 osób), oraz charakterystykę Seszeli wszyscy zostali podzieleni na mniejsze grupy, które miały za zadanie przede wszystkim dobrze się bawić, ale również jak najlepiej poznać region wewnętrznych wysp archipelagu Seszeli. W programie znalazła się m.in. kolacja piracka, wycieczki na wyspy Moyenne, Praslin oraz La Digue, a także różne zawody sportowe. Urodzinowy wieczór przygotowany został w konwencji „White Party”, a jego zakończenie uświetnił specjalnie przygotowany na tę okazję olbrzymi tort. Podczas wyjazdu nie zabrakło również konferencji, na której przedstawiciele Inter Cars zaprezentowali swoim klientom, dedykowany dla nich projekt internetowy o nazwie Motointegrator, który firma dynamicznie rozwija. Wyjazd na Seszele oficjalnie rozpoczął obchody 25-lecia Inter Cars, które swój finał będą miały w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. 
– Niezwykle cieszy nas fakt, że wszyscy nasi Goście tak doskonale przyjęli przygotowany program i podziały na grupy oraz zespołową rywalizację. Obawialiśmy się, że zaangażowanie 150 osób będzie trudne ale wszyscy od pierwszych chwil podchwycili naszą koncepcję i bardzo chętnie brali udział we wszystkich zaplanowanych aktywnościach” – mówi Michał Czerwiński, członek zarządu InDreams.  
– Warto również nadmienić, że firma Inter Cars – największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo Wschodniej, od lat realizuje swoje najważniejsze projekty wyjazdowe dedykowane dla klientów i sił sprzedażowych z firmą InDreams – dodaje.