InDreams w Szwecji z prezentacją programu wsparcia sprzedaży swojego Klienta!

2015 / 09 / 27

InDreams w Szwecji z prezentacją programu wsparcia sprzedaży swojego Klienta!

Podczas corocznego spotkania dystrybutorów szwedzkiego producenta zabawek, firmy Viking, InDreams zaprezentowała 19 września w Karlskrona swoje doświadczenia we wdrażaniu programu wsparcia sprzedaży dla firmy Dante, wiodącego dystrybutora na rynku zabawek edukacyjnych w Polsce.

Firma Dante wspólnie z InDreams realizuje od marca 2015 roku ogólnopolski Program Wsparcia Sprzedaży „Dante - Najlepsi z Najlepszych!”. Program Dante to jedyny, wdrażany na taką skalę, program aktywizacji sprzedaży w branży zabawek, skupiający uwagę także zagranicznych kontrahentów Dante. Na zaproszenie jednego z nich, producenta firmy Viking, InDreams przedstawiła założenia i pierwsze wyniki Programu, dzieląc się doświadczeniami i najlepszymi praktykami także z innych programów aktywizacji sprzedaży realizowanymi przez agencję.

- Program Wsparcia Sprzedaży „Dante – Najlepsi z Najlepszych!” jest przełomowy w rozwoju naszej firmy, jak i na samym rynku zabawek w Polsce – mówi Marcin Maciejewski, prezes zarządu Dante. Zależało nam na zaprezentowaniu jego pierwszych efektów także naszym zagranicznym partnerom, aby pokazać potencjał rynku zabawek w Polsce i rozważyć pogłębienie działań aktywizacyjnych sprzedaż w 2016 roku

Program Dante jest zbudowany w oparciu o szeroką paletę motywatorów, w tym atrakcyjne nagrody wyjazdowe i upgrade samochodów służbowych. Obecnie realizowane są dodatkowe działania wspierające sprzedaż produktów z oferty głównych dostawców Dante – Lisciani, Panini i Quercetti.

- Programy aktywizacji sprzedaży bazują zarówno na twardych elementach, jak przykładowo raporty sprzedażowe, jak i emocjach w dążeniu do bycia najlepszym. W naszych programach staramy łączyć analizy sprzedaży z aktywnościami miękkimi, obejmującymi również edukację produktową – podkreśla Paweł Kornosz, członek zarządu InDreams. – Program tego typu dla branży zabawek stanowi szczególne wyzwanie ze względu na uwarunkowania rynku. W tym kontekście Dante jest pionierem w zakresie profesjonalnej aktywizacji sprzedaży w swoim biznesie.