Incentive Travel to główny motywator, którym posługujemy się do budowania skutecznych programów wsparcia sprzedaży i wzmacniania relacji biznesowych naszych Klientów.

 

Realizujemy zarówno wyjazdy integracyjne, jak i motywacyjne, zawsze dobierając cel, miejsce oraz przebieg wyprawy do potrzeb naszych Klientów. Kierujemy się zasadą "tego nie można kupić". Nasze wyjazdy zawsze dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wiemy to, ponieważ byliśmy wszędzie tam, gdzie zabieramy naszych Klientów. Podróże są naszą pasją.

 

Każdy wyjazd organizowany jest w oparciu o zbiór wypracowanych zasad i zachowań Dream Code™, które są gwarancją najwyższej jakości usług.

 

Każdego roku realizujemy kilkadziesiąt projektów na całym świecie dla największych polskich i zagranicznych firm. Prowadzone przez nas projekty są dedykowane najważniejszym partnerom biznesowym. Dlatego też każdy ich szczegół jest dokładnie zaplanowany, a ich przebieg odpowiada najwyższym standardom przyjętym przez InDreams.

                 

Wierzymy, że szczegółowo przygotowany i profesjonalnie zrealizowany wyjazd motywacyjny skutecznie buduje długotrwały, pozytywny wizerunek firmy. Dbamy o to by Uczestnicy naszych wyjazdów zawsze czuli się wyjątkowo. Wybieramy kierunki i motywy przewodnie wyjazdów tak, żeby podróż stała się dla nich niezapomnianym przeżyciem.

 

Dotychczas mieliśmy przyjemność realizacji projektów w 107 krajach świata. Każdego roku wprowadzamy nowe kierunki na naszą mapę incentive. Realizowaliśmy wyjazdy na wszystkich kontynentach, poza Antarktydą.

 

Przygotowujemy realizacje w najbardziej odległe i często trudno dostępne regiony świata. Bardzo często odwiedzamy kraje europejskie, gdzie także może być bardzo ciekawie, zaskakująco i egzotycznie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej wyślij zapytanie na adres: info@indreams.pl

 

Zapraszamy!