Od 2010 roku należymy do Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT). Spełniamy najwyższe na Polskim rynku standardy dla organizatorów wyjazdów motywacyjnych. Wszyscy członkowie SOIT posiadają gwarancję ubezpieczeniową.

 

Dodatkowo, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo Klientom, muszą spełnić wysoko postawione warunki. Doświadczenie i skala biznesu jakie prezentują oraz posiadana przez wszystkich gwarancja ubezpieczeniowa powinny być wystarczającą rekomendacją/gwarancją bezpieczeństwa prowadzenia współpracy dla każdego Klienta. Z inicjatywy członków SOIT, zainicjowano program Incentive Travel Agency Guarantee – system dodatkowej weryfikacji. Jego pomyślne przejście pozwala używać tytułu. Ideą programu jest poddanie się dodatkowej weryfikacji i uzyskanie tytułu Gwarantowanego Organizatora. Certyfikat, który jest wykorzystywany przez członków w ich komunikacji z klientami- jest symbolem bezpieczeństwa i jakości usługi.

 

Agencja InDreams uzyskała Certyfikat Bezpieczeństwa Gwarantowanego Organizatora jako jeden z pierwszych członków SOIT.

 

InDreams należy ponadto do SITE oraz MPI biorąc czynny udział w pracach międzynarodowych organizacji. Dzięki przynależności do najlepszych, mamy dostęp do wiedzy, na bieżąco śledzimy światowe trendy turystyki korporacyjnej.