Piotr Maciejewski – Dyrektor Zarządzający

Po 19 latach pracy w dużych korporacjach dla firm z branży FMCG oraz branży finansowej w maju 2014 roku dołączył do zarządu InDreams.

Wcześniejsze doświadczenia w działach sprzedaży, marketingu i trade marketingu dzisiaj wykorzystuje do zarządzania i rozwijania firmy oraz tworzenia narzędzi aktywizujących sprzedaż.

Zanim dołączył do InDreams 11 lat pracował dla firmy Pepsi. 2 lata w Szczecinie, a następnie w centrali w Warszawie gdzie odpowiedzialny był za strategię rozwoju międzynarodowych klientów strategicznych w gastronomii i detalu. W 2011 roku przeszedł do branży finansowej do firmy ING Życie Usługi Finansowe, gdzie odpowiadał za sprzedaż w kanale agenckim. W celu zwiększenia motywacji i realizacji celów sprzedażowych wdrożył mocno rozbudowany program aktywizacji sprzedaży, który skutecznie jest rozwijany do dnia dzisiejszego.

W InDreams jego wiedza od strony klienta jest bardzo ważna i służy rozwojowi, ale także podnoszeniu jakości oferowanych usług.

Skończył Uniwersytet Szczeciński na wydziale ,,Marketing i Zarządzanie”. Laureat międzynarodowej nagrody Grupy Pepsico ,,Negocjator roku”.

Miłośnik narciarstwa zjazdowego i biegowego, w lecie uwielbia biegać i pływać na KITE Surfing`u. Pochodzi ze Szczecina w woj. Zachodniopomorskim gdzie regularnie spędza urlop z rodziną nad morzem w pięknym Świnoujściu.