Z wielką pasją i codziennym zaangażowaniem motywujemy pracowników i klientów firm a osobom prywatnym pomagamy odkrywać świat. Udało nam się bezpiecznie podróżować tylko w sprawdzone miejsca dzięki czemu z roku na rok rośnie liczba klientów która nam zaufała i ufa nadal. 

 

Działamy i wspieramy od ponad 10 lat!

 

Malediwy

Nasz klient z branży motoryzacyjnej spędził wspaniały czas pływając po błękitnych wodach archipelagu na pokładzie super jachtu ScubaSPA. Bezludne wyspy, kolacje na piaszczystych plażach i kino pod gwiazdami, jednak punktem kulminacyjnym było „podwodne safari” podczas, którego pływaliśmy z rekinami wielorybimi.

View more
Zobacz galerię

Zanzibar

Raj dla miłośników podwodnego świata! Rejs tradycyjnym arabskim statkiem dhow, pobyt na prywatnej wyspie, homary kraby i inne owoce wprost w morza, piękne rafy koralowe, snorkelling i pływanie z delfinami. Afrykę pomógł naszym gościom odkryć podróżnik – Marcin Kydryński.

View more
Zobacz galerię

Tanzania

Wraz z jednym z naszych Klientów z branży rolnej ruszyliśmy tropem Wielkiej Afrykańskiej Piątki: wciąż pokryte śniegiem Kilimanjaro, naturalna Arka Noego czyli Krater Ngorongoro, słynące z największej populacji dzikich zwierząt Serengeti; ceniony niczym brylant, błękitny kamień szlachetny – Tanzanit i oczywiście Zanzibar – korzenna wyspa – skarb Oceanu Indyjskiego.

View more
Zobacz galerię

Bali

Niesamowita wyprawa na Bali - pełna przygód, egzotyki i słońca z jednym z największych klientów branży motoryzacyjnej.

View more
Zobacz galerię

Etiopia

Program Incentive Travel do Etiopii to podróż dla ludzi, którzy nie lubią przereklamowanych turystycznych tras. Goście naszego Klienta z branży farmaceutycznej zobaczyli potęgę społeczeństwa „Czarnej Afryki”, które wyróżnia się nie tylko architekturą, ale także alfabetem, kalendarzem i religią. Razem z fotografem i podróżnikiem, Marcinem Kydryńskim przemierzyliśmy dzikie tereny zamieszkałe przez plemiona Dorze, Hamer, Karo oraz Mursi.

View more
Zobacz galerię