Z wielką pasją i codziennym zaangażowaniem motywujemy pracowników i klientów firm a osobom prywatnym pomagamy odkrywać świat. Udało nam się bezpiecznie podróżować tylko w sprawdzone miejsca dzięki czemu z roku na rok rośnie liczba klientów która nam zaufała i ufa nadal. 

 

Działamy i wspieramy od ponad 10 lat!

 

Etiopia

Program Incentive Travel do Etiopii to podróż dla ludzi, którzy nie lubią przereklamowanych turystycznych tras. Goście naszego Klienta z branży farmaceutycznej zobaczyli potęgę społeczeństwa „Czarnej Afryki”, które wyróżnia się nie tylko architekturą, ale także alfabetem, kalendarzem i religią. Razem z fotografem i podróżnikiem, Marcinem Kydryńskim przemierzyliśmy dzikie tereny zamieszkałe przez plemiona Dorze, Hamer, Karo oraz Mursi.

View more
Zobacz galerię

Kanada

Wyjazd na klienta wiodącej marki z sektora motoryzacyjnego do krainy pięknej przyrody. Liczne Parki Narodowe, surowe górskie krajobrazy, jeziora oraz lasy zachwyciły naszych Gości. Podczas naszej wspólnej podróży odwiedziliśmy również Vancouver – miasto sportu – rozsławione przez Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2010 roku.

View more
Zobacz galerię

Peru

Dla Naszego klienta z branży motoryzacyjnej przygotowaliśmy szereg niezapomnianych atrakcji tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy natury zachwycali się różnorodnością krajobrazów, poszukiwacze przygód wspinali się na szczyt Huayna Picchu, badacze przeszłości przemierzali szlaki śladami inkaskich władców, natomiast smakosze delektowali się doskonałą kuchnią jednej z najlepszych gastronomii na świecie.

View more
Zobacz galerię